-
do 17 dec20:00 - 21:15Theaterzaal
Vrije plaatskeuze Standaard € 21,00 65+ € 18,50 CJP € 18,50
Over Raymi Sambo Maakt
Raymi Sambo Maakt creëert voorstellingen, podcasts, films en talkshows die hun wortels vinden in de interculturele en de queer samenleving. De onderwerpen zijn actueel en geïnspireerd door gebeurtenissen in het land en ingebed in een universele thematiek. We tonen relevante en herkenbare verhalen voor iedereen die niet gelooft in hokjes en graag de eigen bubbel doorbreekt.
Wachten op Marsha is de tweede voorstelling in een reeks voorstellingen over omstreden zwarte vrouwen uit de geschiedenis. De eerste voorstelling was Wie is er bang voor Sylvana die afgelopen seizoen in de theaters te zien was. Hierna volgen voorstellingen geïnspireerd op het leven van Winnie Mandela (2027) Meghan Markle (2028).
Credits, cast & crew
idee regie tekstbijdragen Raymi Sambo / cast Roxy Verwey, Lars Brinkman, Marie-Claire Molly, Maartje Strijk, Jan van Est / tekst Vera Morina / choreografie Kaspar Schellingerhout / licht Jasper Kayser/ dramaturgie Zamity Mitelembe / componist Kaspar Schellingerhout / decor Wael Quadriyeh / kostuum Timo Arling / coproducent ITA
BPTheaterwinkel
Bijlmer Parktheater stopt niet bij de zaal. Draag het met ons T-shirt of geef een ervaring cadeau met de BPT Cadeaukaart, te besteden aan voorstellingen en meer.